IX.A Pomáháme si

Už se jenom párkrát vyspíme a ten dlouho očekávaný den bude to tu.... Každý z naší třídy okamžitě ví, o čem je řeč. Z našeho pohledu je samozřejmě nejdůležitější naučit se dobře pololnézu, ale pořadatele čeká ještě spousta drobné mravenčí práce, aby všechno proběhlo podle očekávání. Ruku k dílu přikládá spoustu dobrovolníků, a tak se také čtvrťáci přidali se svojí pomocí. Cílem bylo vytvořit stojánky na stoly. Volba materiálu padla na keramickou hlínu. S tou ale zatím většina čtvrťáků ještě nepracovala, proto nás deváťáky poprosili o pomoc. Zájemců dobrovolníků bylo dost, a tak téměř každá dvojice čtvťáků měla svého šikovného pomocníka deváťáka. Přestože nám bylo v keramické dílně více než třicet, práce nám šla dobře od ruky a bylo to fajn. 

PS. Třeba si celý nápad ještě někdy zopakujeme, protože bylo úžasné vidět péči starších o mladší a jejich společnou snahu o vytvoření krásných výrobků.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání