VIII. A Prosincová mozaika

 Třída VIII. A začala předvánoční přípravy už začátkem prosince. Žáci se sešli, aby si vyzdobili třídu a nastrojili stromeček. První ozdoba v ruce a bum……..věříme, že pro štěstí. A potom už následovaly aktivity, které žákům zkrátily dobu čekání na Vánoce. Vyrobili přání a obdarovali osamělé občany Mutěnic, zapojili se do výtvarného projektu žáků II. stupně Pohádkové Vánoce. Většina vystupovala při vánočním koncertu a všichni pro své nejbližší kreativně tvořili malá potěšení. Poslední tečkou byla třídní besídka spojená s ochutnávkou exotického ovoce a rozdáváním dárků. Poslední hodina v tomto kalendářním roce se nesla v rytmu tance a dobré nálady.

                                                        S přáním úspěšného roku 2018
                                                                 Marcela Stupavská  

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání