I. A Vánoční besídka

Poslední školní den před Vánocemi, 22. prosinec, na nás dýchal sváteční atmosférou. Ve třídě jsme společně přožili krásné dopoledne. Děti si nazdobily své strážné andílky z perníku i papíru. ,,Nejste nikdy sami - máte Anděla, který je s Vámi. V těch nejtemnějších okamžicích Vás drží silou, mezi křídly a srdcem...,, Vyprávěli jsme si o vánočních svátcích a zvycích, vyráběli svícen z jablka nebo pomeranče. Krásnou hodinku jsme společně strávili při vánočním koncertě v hale naší školy, společně si zazpívali koledy. Nakonec si děti u stromečku rozbalily dárečky od Ježíška. Popřáli jsme si hodně zdraví a štestí, lásky, úcty, školních úspěchů do Nového roku 2018.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání