VII.A Vánoční besídka

Na besídku jsme se připravili již před dvěma týdny, kdy jsme si zhotovili vánoční výzdobu do třídy. Besídku jsme zahájili posezením u vánočního stromečku, zazpívali vánoční písně a na harmoniku nám zahrál Matěj Hodes. Potom jsme se přesunuli do hudebny, kde nám na klavír zahrály Eliška Nedvídková a Jitka Kmentová. Po návratu do třídy jsme si rozdali dárky a ochutnali vzorky vánočního cukroví. Bylo to hezké zakončení vyučování před vánočními prázdninami.

Žáci VII.A

Naposledy změněno: čtvrtek, 04 leden 2018 10:07
  • Zveřejněno v Sdělení
  • Zobrazeno 173 krát

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání