VII.A LVŽ

Ve dnech 22. - 26. ledna jsme jezdili do Skiareálu Filipov na lyžařský výcvik. Byli jsme rozděleni do tří družstev podle úrovně lyžování. Jedno družstvo byli úplní začátečníci. Do pátku jsme se naučili všichni lyžovat. Na lyžáku se nám líbilo. Nejhorší byly schody. Nikomu se nic nestalo. Nejlepším nelyžařem byl Dan, Matouš byl hyperaktivní. Taky se nám líbilo v aquaparku v Uherském Hradišti. Melči se nejvíc líbil plavčík a všem se líbily tobogány.

Žáci VII.A

  • Zveřejněno v Sdělení
  • Zobrazeno 189 krát
Více z této kategorie: « VII.A ÚDIF

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání