Kuřátka - Návštěva lékárny

Na konci měsíce ledna jsme se vypravili na návštěvu lékárny. Paní magistra nám pověděla a ukázala spoustu zajímavých věcí. Povídali jsme si nejen o tom, z jakého důvodu lékárnu navštěvujeme, co vše si v ním můžeme koupit, ale také o tom, jak se správně starat o své zdraví a co dělat, abychom si je co nejdéle udrželi. Mohli jsme nahlédnout za prodejní pult i do jednotlivých přihrádek a šuplíků, kde jsme obdivovali krásně uložené léky, krémy i čaje. Vše mělo své místo. Na závěr naší prohlídky jsme se zvážili a změřili a zjištěné údaje si odnesli na vytištěném dokladu s sebou do školky.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání