II. A Divadlo Radost - Pipi Dlouhá punčocha

Ve čtvrtek 15. 2. se  naši druháci vypravili do Divadla Radost v Brně, na krásné představení o devítileté dívence s nevšedním chováním. Ta bydlí úplně sama na okraji malého městečka ve vile Vilekule. Má zrzavé vlasy jako liška, obrovskou sílu a hlavu plnou báječných nápadů. Ano, je to Pipilota  Citrónie  Cimprlína Mucholapka Dlouhá punčocha. Její maminka je anděl a tatínek mořský vlk. Pipi má opičku a dva věrné kamarády Toma a Aniku a s nimi zažívá velká i malá dobrodružství. Naučila děti smažit ňamňamce, zahrála si s policajty na babu, podívala se do školy, zkrotila tygra, vyplula s kamarády na moře a nakonec všechny zachránila  před skutečnými piráty.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání