III. B Nevšední učení

Ve škole se už dávno neučíme jen klasickým způsobem, kdy sedíme v lavicích a posloucháme výklad učitele. Mnohem zajímavější je, když si žáci mohou sami všechno vyzkoušet a osahat, pracovat tak, aby si co nejvíce schopností odnesli do běžného života. V měsíci únoru nám s učením pomáhaly mnohé zajímavé a zábavné pomůcky, žáci hráli různé hry a v neposlední řadě pracovali na "velkých počítačích", zvaných All-in-One - jedná se o velký dotykový počítač, na kterém žáci pracují ve skupinkách a plní zadané úkoly. Tento způsob práce je nejen  zábavný, ale také žáky učí spolupracovat, navzájem si vysvětlovat, argumentovat a obhajovat svá řešení. 

Více z této kategorie: « III. B Co, jak, z čeho III. B ZOH »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání