Filtrované položky podle data: čtvrtek, 15 únor 2018 - Základní škola Mutěnice

Kuřátka - Návštěva lékárny

Na konci měsíce ledna jsme se vypravili na návštěvu lékárny. Paní magistra nám pověděla a ukázala spoustu zajímavých věcí. Povídali jsme si nejen o tom, z jakého důvodu lékárnu navštěvujeme, co vše si v ním můžeme koupit, ale také o tom, jak se správně starat o své zdraví a co dělat, abychom si je co nejdéle udrželi. Mohli jsme nahlédnout za prodejní pult i do jednotlivých přihrádek a šuplíků, kde jsme obdivovali krásně uložené léky, krémy i čaje. Vše mělo své místo. Na závěr naší prohlídky jsme se zvážili a změřili a zjištěné údaje si odnesli na vytištěném dokladu s sebou do školky.

Číst dál...

ŠD2 - Malujeme na hedvábí

Ve výtvarném kroužku zkoušíme různé netradiční výtvarné techniky, mezi oblíbené patří i malba na hedvábí. Obrázky se děvčatům povedly, tak snad udělají radost těm, pro které je děvčata malovala.

Číst dál...

IV. A Zdravá pětka

Zdravá pětka byl moc zajímavý projekt. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací, např. kolik kostek cukru obsahuje láhev coca coly, jak dlouho musíme běhat, abychom se získaných kalorií z coca coly zbavili a mnoho dalších. Také jsme se dozvěděli, co by měl obsahovat náš jídelníček. Zkusili jsme navrhnout zdravou svačinu a také udělat nákup vhodných potravin. Na závěr jsme si vyrobili svůj vlastní zdravý špíz.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání