Motýlci - pohádkový karneval

21. 2. 2018 proběhl ve třídě Motýlků "Pohádkový karneval". Všechny děti přišly do třídy už v maskách a byly z toho velice nadšené. Nejprve všichni měly za úkol postavit z různých druhů stavebnic království. Poté jsme se s dětmi dívali na interaktivní tabuli na ukázky z pohádkových bálů, aby měli představu jak to na takovém bálu chodí. Udělali jsme si promenádu masek, na kterou jsme pozvali třídu Berušek, aby se jim všechny děti v maskách představily. Také paní učitelky dětem zatančili tanec krále a královny a "Pohádkový karneval" jsme ukončili společným tancem. Dětem se tento den moc líbil, každý tak dostal sladkou odměnu. 

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání