IV.B Pomáháme si

Už se jenom párkrát vyspíme a ten dlouho očekávaný den bude to tu.... Každý z našich deváťáků okamžitě ví, o čem je řeč. Z jejich pohledu je samozřejmě nejdůležitější naučit se dobře pololnézu, ale pořadatele čeká ještě spousta drobné mravenčí práce, aby všechno proběhlo podle očekávání. Ruku k dílu přikládá spoustu dobrovolníků, a tak jsme se také my čtvrťáci přidali se svojí pomocí. Naším cílem bylo vytvořit stojánky na stoly. Volba materiálu padla na keramickou hlínu. S tou jsme ale zatím většinou ještě nepracovali, proto jsme poprosili naše deváťáky o pomoc. Zájemců dobrovolníků bylo dost, proto téměř každá dvojice čtvťáků měla svého šikovného pomocníka deváťáka. Přestože nám bylo v keramické dílně více než třicet, práce nám šla dobře od ruky a bylo to fajn. 

PS. Třeba si celý nápad ještě někdy zopakujeme, protože bylo úžasné vidět péči starších o mladší a jejich společnou snahu o vytvoření krásných výrobků.

Více z této kategorie: « IV.B Výzdoba školy IV.B ÚDIF »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání