IX.A - ples Klubu rodičů

V sobotu 6. prosince 2018 se uskutečnil ples Klubu rodičů a ZŠ a MŠ v Mutěnicích. Jako každý rok byl i ten letošní očekávaný s napětím, protože předtančení se opět ujal 9. ročník s paní učitelkou Fikrovou a Vachovou. Generální zkouška pod kritickými pohledy mutěnické veřejnosti proběhla již v pátek, ale obě dvě vystoupení mohla být ohodnocena na výbornou. Jako mávnutím kouzelného proutku se z žáků školních lavic stali krásně tančící mladí lidé, z nichž přítomní nemohli spustit oči. Celkový dojem dotvářela i výzdoba sálu, na které se žáci podíleli sami pod vedením paní učitelky Stupavské. Všem zúčastněným patří velký dík. První vstup deváťáků do společnosti se určitě po všech stránkách vydařil.

Mgr. Milan Kovář

Více z této kategorie: « IX.A Pomáháme si