IX.A - Exkurze

Nastává aktuální doba, kdy se každý žák deváté třídy rozmýšlí nad svým budoucím povoláním. Z toho důvodu přichází vhod jakékoliv informace o zvolených školách, či učebních oborech. Nejlépe je však neposlouchat informace jen od zástupců jednotlivých organizací v pohodlí školních lavic, ale jet se také podívat do nějakého provozu. V úterý 16. ledna 2018 jsme měli možnost navštívit známou Jihomoravskou armaturku v Hodoníně, jejíž tradice sahá až do roku 1881 a dnes je známá pod novějším označením VAG s.r.o. Hodonín. Díky vstřícným průvodcům se žáci dostali do rušného provozu, kde se seznámili se zajímavým výrobním procesem vodárenských armatur.

MK

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání