II. B Divadlo Radost Brno

Pipilota Citrónie Cimprlína Mucholapka Dlouhá pončocha... Tak zní celé jméno Pipi, rošťandy z knihy Astrid Lindgrenové. Všichni ji znáte, ale když ji vidíte "naživo" v divadle, zažíváte všechna její dobrodružství společně s ní a s jejími kamarády Anikou a Tomíkem. Měli jsme to štěstí, vidět představení ještě v předpremiéře. Herci, kulisy, písničky...všechno bylo úžasné. Chcete-li zažít smažení lívanců "ňamňamců", chcete-li zažít honičku s policisty, navštívit dámský kávový dýchánek, cestovat na lodi na ostrov černochů či sledovat, jak Pipi zkrotí tygra, pak určitě zajeďte, jako my, do Divadla Radost v Brně na představení Pipi Dlouhá punčocha. Abychom si zážitky z divadla znovu připomněli, vypracovali jsme si list, který jsme doplnili krásnými obrázky. Bude součástí našeho školního portfolia.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání