I. A Výtvarné práce - zima

Během dvou posledních měsíců v hodinách výtvarné výchovy děti vytvořily různé obrázky se zimní tématikou. Při práci jsme využili základní výtvarné techniky: kresbu, malbu a koláž. Někdy byla použita jen jedna technika, jindy se prolínaly všechny tři techniky na jednom výkresu. Od vánočních svícnů jsme přešli k putování tří králů, malbou vyplnili pozadí k sněhulákům, krmítkům, nakreslili sněhuláky a ptáčky do krmítka. Zimní stromy vznikly rozfoukáním tuše. Posledním výtvorem byla koláž sněžných sov, která vznikla z vystřižených obkreslených rukou dítěte. Na hodiny výtvarky se většina dětí těší. Děti mají radost ze zdařilých výkresů, kterými zdobíme naši třídu nebo nástěnky na chodbě.

Více z této kategorie: « I. A V knihovně I. A Modelujeme »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání