III. A,B Divadlo Radost

    Už potřetí jsme se vydali do divadla rozšířit  naše kulturní a literání vědomosti. V hodinách čtení se věnujeme četbě knih od úspěšné švédské  autorky pro děti Astrid Lindgrenové. Kromě příběhů pro děti psala také romány, povídky, divadelní a televizní scénáře. My jsme si vybrali nejslavnější postavu jejích knih - Pipi Dlouhou punčochu. Kniha plná fantazie vznikla z příběhů, které autorka vyprávěla své dceři, když byla nemocná a nemohla chodit do školy.
    Divadelní zpracování nás zaujalo, bylo plné zpěvu, humoru a neobvyklých dobrodružství.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání