Filtrované položky podle data: úterý, 09 leden 2018 - Základní škola Mutěnice

IX.A - ples Klubu rodičů

V sobotu 6. prosince 2018 se uskutečnil ples Klubu rodičů a ZŠ a MŠ v Mutěnicích. Jako každý rok byl i ten letošní očekávaný s napětím, protože předtančení se opět ujal 9. ročník s paní učitelkou Fikrovou a Vachovou. Generální zkouška pod kritickými pohledy mutěnické veřejnosti proběhla již v pátek, ale obě dvě vystoupení mohla být ohodnocena na výbornou. Jako mávnutím kouzelného proutku se z žáků školních lavic stali krásně tančící mladí lidé, z nichž přítomní nemohli spustit oči. Celkový dojem dotvářela i výzdoba sálu, na které se žáci podíleli sami pod vedením paní učitelky Stupavské. Všem zúčastněným patří velký dík. První vstup deváťáků do společnosti se určitě po všech stránkách vydařil.

 

Mgr. Milan Kovář

 

 

Číst dál...

VII.A ÚDIF

Ve středu 3. ledna navštívilo naši školu Úžasné divadlo fyziky, které zábavnou formou vysvětluje různé fyzikální děje. Představení pro naši třídu se nazývalo "Vznik a šíření zvuku."

"Líbil se mi ten plamenomet a baskytara pomocí fotobuňky."

"Nejvíce se mi líbila kytara a nástroj, na kterém bylo 101 plamínků a reprák."

"Divadlo ÚDIF se mi líbilo, protože to bylo moc zajímavé a nebylo to nudné. Nejvíce se mi líbilo, jak nahřívali plechovou trubku a ta vyluzovala zvuky."

"Divadlo ÚDIF bylo pěkné. I snadné vysvětlení zvuku pomocí ukázek s vybranými nástroji."

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
Adresa:

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice
Brněnská 777
696 11 Mutěnice

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace s právní subjektivitou
IČO: 68688512
Ředitelka: Mgr. Marie Kujová

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání